IDEALNA RANDKA – Tajski masaż dla par

09.02.2017

Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie przyjemności z najbliższą osobą. Romantyczny wieczór w tajskim stylu to niezapomniana chwila odprężenia, błogosławieństwo dla ciała i… wspaniały wstęp do spędzenia walentynkowego wieczoru.

Jeśli pragną Państwo przygotować niebagatelną niespodziankę swojej drugiej połowie, zapraszamy na IDEALNĄ RANDKĘ do naszych salonów!

Można wybrać spośród kilku rodzajów masażu dla dwojga:

MASAŻE TRADYCYJNE

Masaż klasyczny

To propozycja dla osób, które zdążyły już zachwycić się tajskim masażem. Zabieg jest dość intensywny. Zmniejsza napięcie mięśni i pobudza układ krwionośny.Masaż łączy w sobie akupresurę i pasywną jogę.

Masaż stóp

Doskonały sposób, by przynieść ulgę stopom. Refleksologia stóp oddziałuje też na całe ciało, dodając energii. Masaż więc jednocześnie odpręża i pobudza do działania. Doskonały wybór na początek pełnego atrakcji walentynkowego wieczoru.

MASAŻE RELAKSACYJNE

Masaż olejkami

Przytulny pokój, przyjemny zapach, odżywcze olejki… to przepis na chwilę wytchnienia i… zaproszenie do wspólnego spędzenia wieczoru z partnerem.

Masaż sportowy

Idealny dla aktywnych par.Przyniesie ulgę po treningu, przygotuje organizm do dalszych wyzwań. Po masażu będziecie Państwo gotowi do sportowych zawodów…

Masaż kamieniami

Rozgrzewająca przyjemność – w sam raz na zimowy wieczór. Gorące kamienie rozluźnią spięte mięśnie, a ich ciepło rozleje się przyjemnie po całym ciele.

Masaż olejkiem kokosowym

Olejek kokosowy wmasowany w ciało daje nie tylko przyjemne uczucie ciepła, ale też pielęgnuje skórę. Jego aromat i delikatny masaż wprowadzają w stan błogiego transu. Po masażu można ten stan przedłużyć, pozostawiając olejek na skórze.

Masaż świecą

Przyciemniony pokój, palące się świece i unoszący się w powietrzu aromat olejków eterycznych… Ten masaż to obiecujący początek romantycznej randki…

WIĘCEJ INFORMACJI

Masaże tradycyjne dla par

Masaże relaksacyjne dla par

W naszych salonach można rozpocząć romantyczną tajską przygodę… w środku Warszawy!

Zapraszamy do naszych salonów w Centrum i na Wilanowie!

Życzymy udanych Walentynek!