Nowy salon Tajskie Spa Mokotów

12.06.2017

Kejpiaje, deadline’y na ASAP-ie, niefajne calle? Mordorze, przychodzimy z odsieczą! Poprawiamy workflow i samopoczucie!

Poznaj zbawienny wpływ masażu tajskiego na efektywność (w pracy) i… samopoczucie (prywatnie)! Wpadnij do nas w trakcie lunchu podczas Happy Hours (i skorzystaj z 20% zniżki), odwiedź nas po pracy i zrób sobie „tajskie wakacje”, zaproś nas do biura na półgodzinny masaż biznesowy i zapomnij o bólu pleców po długim siedzeniu przy biurku.

Kraina Uśmiechu na Mordorze

Tajlandia zwana jest „Krainą Uśmiechu”. To miejsce, w którym masaż jest codzienną terapią dla duszy i ciała. Tajowie doskonalą jego technikę od ponad 2500 lat. Ich inspiracją jest masaż chiński, joga, refleksologia, shiatsu… Ten miks zaowocował stworzeniem stylu masażu, który jednocześnie relaksuje i dodaje energii, pozwala zapomnieć o codzienności i pomaga stawić czoła wyzwaniom. Niemożliwe? A jednak! Przekonaj się już od 12 czerwca 2017!

Jeśli chcesz odpocząć po nadgodzinach, ale nie masz czasu na urlopowy reset, odwiedź nasz salon i na dwie godzinki „odpłyń” do Tajlandii!

SŁODKIE OTWARCIE JUŻ 12 CZERWCA 2017!

Tajskie Spa Mokotów-Cybernetyki
Cybernetyki 4A lok. 28
02-677 Warszawa
telefon: 799 111 997

ZAPRASZAMY!

Tajskie Spa – BESTSELLERS!

KLASYCZNY MASAŻ TAJSKI – wyzwanie
To bardzo ciekawa forma masażu odbywająca się w kilku pozycjach (np. na plecach, na brzuchu, na bokach, w pozycji siedzącej) wykorzystująca pasywną jogę. Zabieg jest intensywny, więc polecamy go osobom „zaawansowanym”.

MASAŻ DLA DWOJGA – randka albo ploteczki
OPCJA NA RANDKĘ: Przyciemniony pokój, relaksująca muzyka, zapach olejku…
OPCJA NA PLOTECZKI: Pokój z 2 miejscami do masażu. Na jednym Ty, a obok koleżanka. Do tego cisza, aromaterapia, odprężający masaż… Idealne warunki, by spokojnie pogadać.

MASAŻ OLEJKOWY – dla „stażystów” masażu
Jeden z bardziej popularnych masaży. Przyjemny zapach olejków oraz rytmiczne, delikatne ruchy masażystki pomogą się odprężyć, a nierzadko nawet zmrużyć oko. Ciepły olejek sprawi, że skóra stanie się nawilżona i aksamitna w dotyku. Zabieg polecany jest głównie osobom aktywnym, które szczególnie potrzebują odprężenia. To też dobry wybór na pierwszą wizytę w salonie tajskiego masażu.

MASAŻ BIZNESOWY – efektywny
Długo siedzisz przy biurku? Twoje plecy Cię za to nienawidzą? Masaż biznesowy pomoże. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy krótki, półgodzinny zabieg, który przyniesie natychmiastową ulgę. Koncentrujemy się na plecach, karku i szyi. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych. Nie masz czasu wyjść z biura? Spokojnie, zadzwoń, a nasze masażystki przyjadą do biura!

MASAŻ SPORTOWY – dla aktywnych
Praca, fitness, dieta, dom i… zakwasy! Dużo tego! Jeśli między obowiązkami zawodowymi i domowymi starasz się jeszcze zadbać o siebie, czasem może być ciężko utrzymać motywację. My udowadniamy, że dbanie o swoje ciało może być przyjemne! Masaż Cię zrelaksuje, a jednocześnie rozluźni mięśnie pomagając uporać się z zakwasami. Krótko: poleż chwilę i zaufaj naszym masażystkom, a wstaniesz gotowa/gotowy do nowych wyzwań (nie tylko zawodowych)!

HAPPY HOURS

Od poniedziałku do piątku wyskocz do nas w przerwie na lunch (od 12:00 do 16:00) i skorzystaj z 20% zniżki NA WSZYSTKO!

Tylko w Tajskie Spa: TAJSKIE RYTUAŁY

Zabiegi pielęgnacyjne w tajskim stylu: peeling, maseczki, masaże – prawdziwe Tajskie Spa!

ZAPRASZAMY!