Medical Clinic Żoliborz-Przasnyska

Jako właściciele Tajskiego Spa często rozmawiamy z Wami w salonach masażu tajskiego. Wasze potrzeby zainspirowały nas do stworzenia kliniki medycyny estetycznej połączonej ze studiem modelowania sylwetki Medical Clinic.

W naszej klinice stawiamy na profesjonalizm oraz nowoczesne urządzenia HI-TECH, które potrafią dokonać niemożliwego. Maszyny do redukcji tkanki tłuszczowej, które mamy w naszej strefie fitness, potrafią spalić nawet 5000 kalorii w 1 godzinę!

Ideą naszej kliniki jest odmłodzenie i nadanie blasku skórze przede wszystkim stymulując ją do odnowy, a dopiero potem stosując zabiegi medycyny estetycznej. Tylko w ten sposób uzyskamy naturalny efekt.

W Tajskim Spa pomagamy usprawnić ciało, a w Medical Clinic pomożemy Wam kontynuować pracę nad sobą w tych obszarach, w których nie można sobie pomóc masażami – trzeba zadziałać intensywniej.

Oczywiście mamy tutaj też pokój do masażu tajskiego, bo dobry masaż to podstawa dobrego samopoczucia! Nasza klinika medycyny estetycznej i studio modelowania sylwetki na Żoliborzu dysponuje jednym, pojedynczym pokojem do masażu. Wykonujemy tu masaże tylko na łóżku.

Nasza klinika jest miejscem stworzonym także dla Panów.

Klinika posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening oraz konsultację kosmetologiczną.

Uprzejmie informujemy, że Medical Clinic nie wykonuje zapisów na masaże w salonach Tajskiego Spa. W celu dokonania rezerwacji w Tajskim Spa prosimy dzwonić do wybranego salonu lub na nasz główny numer telefonu: +48 799 111 997

Jak trafić do naszej kliniki?

Medical Clinic Żoliborz-Przasnyska
Przasnyska 9
01-756 Warszawa
parter

 +48 797 716 145
Otwartepon-pią10:00-22:00
sob-nie10:00-22:00

Parking
Dysponujemy miejscami parkingowymi dla naszych klientów. O szczegóły zapytaj podczas rezerwacji wizyty.

Podoba Ci się nasza klinika, ale chciałbyś skorzystać z masażu tajskiego w gronie kilku znajomych. Nie ma problemu! Sprawdź jeden z naszych pozostałych salonów.