Tajskie Spa Żoliborz-Przasnyska

Zapraszamy do naszego salonu masażu tajskiego i balijskiego na warszawskim Żoliborzu. Mamy tutaj 2 komfortowo wyposażone i klimatyzowane pokoje do masażu: podwójny i pojedynczy. Dla Państwa wygody salon posiada łazienkę z prysznicem. Salon jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Nasz salon usytuowany jest pomiędzy ulicami: Powązkowska, Broniewskiego, Krasińskiego i Rydygiera w tętniącej życiem i prężnie rozwijającej się nowoczesnej części Żoliborza. To nasze kolejne miejsce na mapie Warszawy, w którym w komfortowych warunkach można doznać siły dobroczynnego działania masażu tajskiego, poznać relaksującą moc masażu balijskiego i zapoznać się z całą gamą orientalnych masaży, jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

Poleamy masaże tajskie, sportowe, relaksacyjne, pleców i stóp z refleksologią. Zachęcamy do skorzystania z naszych tajskich rytuałów oraz pakietów masaży, które zostały skomponowane przez nasze doświadczone masażystki z Tajlandii.

Zapraszamy.

Jak trafić do naszego salonu masażu?

Tajskie Spa Żoliborz-Przasnyska
Przasnyska 9
01-756 Warszawa
parter

 +48 797 716 145
Otwarte pon-pią 11:00-22:00
sob-nie 11:00-22:00

Parking
Miejsca parkingowe znajdują się przy ulicy (również te dla osób niepełnosprawnych). Mamy też prywatne miejsca parkingowe tylko dla naszych Klientów.

Podoba Ci się nasz gabinet masażu, ale jego lokalizacja nie jest dla Ciebie odpowiednia. Nie ma problemu! Sprawdź jeden z naszych pozostałych salonów.