Tajskie Spa - Salony masażu tajskiego i balijskiego w Warszawie

Tajskie Spa - salony masażu tajskiego i balijskiego w Warszawie

Tajskie Spa to największa sieć salonów masażu tajskiego i balijskiego w Polsce. W Warszawie mamy 6 dogodnych lokalizacji w Centrum, na Mokotowie, Bemowie, Wilanowie i Muranowie. Zatrudniamy wykwalifikowane masażystki masażu tajskiego i balijskiego wyłącznie z Tajlandii, co gwarantuje wysoką jakość usług. Oferujemy szeroka gamę masaży tajskich i balijskich, jak i orientalnych rytuałów upiększających ciało. Pracujemy 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11:00-22:00.

Tajlandia to kraj słońca i optymizmu, „Kraina Uśmiechu”, miejsce, w którym masaż jest codzienną terapią dla zmęczonej duszy i strudzonego ciała.

Tajski rytuał rozluźnia spięte mięśnie i odstresowuje zmęczoną psychikę. Uśmiech, który wywołuje, tak charakterystyczny dla Tajów, jest naturalnym następstwem jego relaksacyjnej mocy.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę masaży tajskich, a także szereg zabiegów na twarz i ciało. Są one wykonywane przez doskonale wykształcone w tym kierunku, dyplomowane masażystki z Tajlandii.

Dbając o Państwa dobre samopoczucie, zapraszamy także na filiżankę orientalnej, aromatycznej herbaty, która pobudzi zmysły, rozgrzeje ciało i stanie się przyjemnym dopełnieniem rytuału.

Zapraszamy.

Nasze salony

Zapraszamy do sieci salonów Tajskie Spa w Warszawie, w których zadbaliśmy o radosną i pełną słonecznego optymizmu atmosferę, z jakiej – mamy nadzieję – skorzystają Państwo podczas pobytu u nas. Posiadamy sześć salonów w dogodnej dla Państwa lokalizacji na terenie Warszawy, tj. przy ulicy Pełczyńskiego, Cybernetyki, Pokornej, Branickiego, Sarmackiej i na Nowym Świecie.

Zadbaliśmy także o Państwa komfort. Nasze salony są klimatyzowane, a wszelkie oferowane przez nas zabiegi odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, zapewniających Państwu intymność i kameralność.

Państwa zadowolenie, wygoda oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług to dla nas priorytet. Dlatego w naszych salonach wszystkie zabiegi i rytuały wykonujemy na materacach lub specjalistycznych łóżkach do masażu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na miejscu dysponujemy także odpowiednimi ubraniami oraz jednorazową bielizną, które są Państwu udostępniane przed masażami i zabiegami.

Aktualności

02.11.2018

Rozgrzewająca promocja

Wybierz co najmniej 1-godzinny masaż ciepłymi kamieniami, olejkiem kokosowym lub świecą i otrzymaj dodatkowe 30 minut gratis!

PROMOCJA TRWA TYLKO DO 20 listopada.

01.10.2018

Promocja w kolorach złota

Zapraszamy Państwa na masaż dla par – wybierając zabieg trwający co najmniej 1 godzinę, otrzymujecie dodatkowe 30 minut gratis.

PROMOCJA TRWA TYLKO DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

Popularne masaże i rytuały

Nasze masażystki

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Tropical Thai Medical Institute / Wat Pho Traditional Medical School.

Pochodzi z Krabi w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Krabi Center for Skill Development.

Pochodzi z Nakhon Sawan w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły The Union of Traditional Medicine Society.

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Wat Pho Traditional Medical School.