Tajskie Spa - Salon masażu tajskiego w Warszawie

Tajskie Spa - salony masażu tajskiego w Warszawie

Tajlandia to kraj słońca i optymizmu, „Kraina Uśmiechu”, miejsce, w którym masaż tajski jest codzienną terapią dla zmęczonej duszy i strudzonego ciała.

Tajski rytuał rozluźnia spięte mięśnie i odstresowuje zmęczoną psychikę. Uśmiech, który wywołuje, tak charakterystyczny dla Tajów, jest naturalnym następstwem jego relaksacyjnej mocy.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę masaży tajskich, a także szereg zabiegów na twarz i ciało. Są one wykonywane przez doskonale wykształcone w tym kierunku, dyplomowane masażystki z Tajlandii.

Dbając o Państwa dobre samopoczucie, zapraszamy także na filiżankę orientalnej, aromatycznej herbaty, która pobudzi zmysły, rozgrzeje ciało i stanie się przyjemnym dopełnieniem rytuału.

Zapraszamy.

Nasze salony

Zapraszamy do sieci salonów Tajskie Spa w Warszawie, w których zadbaliśmy o radosną i pełną słonecznego optymizmu atmosferę, z jakiej – mamy nadzieję – skorzystają Państwo podczas pobytu u nas. Posiadamy cztery salony w dogodnej dla Państwa lokalizacji na terenie Warszawy, tj. przy ulicy Pokornej, Branickiego, Sarmackiej i na Nowym Świecie.

Zadbaliśmy także o Państwa komfort. Nasze salony są klimatyzowane, a wszelkie oferowane przez nas zabiegi odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, zapewniających Państwu intymność i kameralność.

Państwa zadowolenie, wygoda oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług to dla nas priorytet. Dlatego w naszych salonach wszystkie zabiegi i rytuały wykonujemy na materacach lub specjalistycznych łóżkach do masażu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na miejscu dysponujemy także odpowiednimi ubraniami oraz jednorazową bielizną, które są Państwu udostępniane przed masażami i zabiegami.

Aktualności

28.02.2017

KONKURS NA DZIEŃ KOBIET – Wygraj Babski Wieczór po tajsku

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy małą niespodziankę: konkurs Babski Wieczór po tajsku

Do wygrania jest masaż dla 2 osób, z którego można skorzystać w DZIEŃ KOBIET podczas Babskiego Wieczoru po tajsku!

Dowiedz się więcej

09.02.2017

IDEALNA RANDKA – Tajski masaż dla par

Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie przyjemności z najbliższą osobą.

Romantyczny wieczór w tajskim stylu to niezapomniana chwila odprężenia, błogosławieństwo dla ciała i… wspaniały wstęp do spędzenia walentynkowego wieczoru.

Dowiedz się więcej

Popularne masaże i rytuały

Nasze masażystki

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Tropical Thai Medical Institute / Wat Pho Traditional Medical School.

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.

Pochodzi z Krabi w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Krabi Center for Skill Development.

Pochodzi z Phuket w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.