Tajskie Spa - Salon masażu tajskiego w Warszawie

Tajskie Spa - salony masażu tajskiego w Warszawie

Tajlandia to kraj słońca i optymizmu, „Kraina Uśmiechu”, miejsce, w którym masaż tajski jest codzienną terapią dla zmęczonej duszy i strudzonego ciała.

Tajski rytuał rozluźnia spięte mięśnie i odstresowuje zmęczoną psychikę. Uśmiech, który wywołuje, tak charakterystyczny dla Tajów, jest naturalnym następstwem jego relaksacyjnej mocy.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę masaży tajskich, a także szereg zabiegów na twarz i ciało. Są one wykonywane przez doskonale wykształcone w tym kierunku, dyplomowane masażystki z Tajlandii.

Dbając o Państwa dobre samopoczucie, zapraszamy także na filiżankę orientalnej, aromatycznej herbaty, która pobudzi zmysły, rozgrzeje ciało i stanie się przyjemnym dopełnieniem rytuału.

Zapraszamy.

Nasze salony

Zapraszamy do sieci salonów Tajskie Spa w Warszawie, w których zadbaliśmy o radosną i pełną słonecznego optymizmu atmosferę, z jakiej – mamy nadzieję – skorzystają Państwo podczas pobytu u nas. Posiadamy pięć salonów w dogodnej dla Państwa lokalizacji na terenie Warszawy, tj. przy ulicy Cybernetyki, Pokornej, Branickiego, Sarmackiej i na Nowym Świecie.

Zadbaliśmy także o Państwa komfort. Nasze salony są klimatyzowane, a wszelkie oferowane przez nas zabiegi odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, zapewniających Państwu intymność i kameralność.

Państwa zadowolenie, wygoda oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług to dla nas priorytet. Dlatego w naszych salonach wszystkie zabiegi i rytuały wykonujemy na materacach lub specjalistycznych łóżkach do masażu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na miejscu dysponujemy także odpowiednimi ubraniami oraz jednorazową bielizną, które są Państwu udostępniane przed masażami i zabiegami.

Aktualności

15.11.2017

OFERTA SPECJALNA Zestaw Rozgrzewający

Rozgrzewamy zimny listopad! Zapraszamy Państwa na specjalny pakiet: ROZGRZEWAJĄCY MASAŻ OLEJKOWY + PRZYJEMNY PEELING za 300 zł - 60 zł TANIEJ

Dowiedz się więcej

12.06.2017

Nowy salon Tajskie Spa Mokotów

Kejpiaje, deadline’y na ASAP-ie, niefajne calle? Mordorze, przychodzimy z odsieczą! Poprawiamy workflow i samopoczucie!

Dowiedz się więcej

Popularne masaże i rytuały

Nasze masażystki

Pochodzi z Surin w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka The Union of Traditional Medicine Society.

Pochodzi z Chaiyaphum w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.

Pochodzi z Sakonnakon w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.