Tajskie Spa Mokotów-Cybernetyki

Zapraszamy Państwa do naszego salonu Spa na Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. W samym centrum Mordoru zlokalizowaliśmy naszą kolejną oazę spokoju. Dzięki tej bliskości mokotowskiego centrum biznesowego można do nas przyjść na masaż nawet w przerwie na lunch (albo zamówić masaż do biura).

Przestronny, 120 - metrowy salon masażu tajskiego i balijskiego Tajskie Spa na Cybernetyki posiada 2 pokoje podwójne oraz 3 pojedyncze. W tym samym czasie możemy wykonać 7 masaży. Mamy pokoje z łóżkami do masażu albo materacami - do wyboru.

Unikalny, orientalny klimat oraz profesjonalny masaż to atuty tego miejsca. Dodatkowo w salonie proponujemy Państwu skorzystanie z sauny.

W Tajskim Spa na Mokotowie wykonujemy masaże tajskie, balijskie oraz tajskie rytuały na twarz, dłonie, stopy i całe ciało.

Zapraszamy.

Jak trafić do naszego salonu masażu?

Tajskie Spa Mokotów-Cybernetyki
Cybernetyki 4A lokal 28
02-677 Warszawa
klatka B, parter

 +48 22 821 11 31
Otwarte pon-pią 11:00-22:00
sob-nie 11:00-22:00

Parking
Dysponujemy miejscami parkingowymi w garażu podziemnym w budynku. Przy rezerwacji prosimy o informację, że chcieliby Państwo z nich skorzystać.

Podoba Ci się nasz gabinet masażu, ale jego lokalizacja nie jest dla Ciebie odpowiednia. Nie ma problemu! Sprawdź jeden z naszych pozostałych salonów.