Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Zapraszamy Państwa do salonów Tajskie Spa w Warszawie na tajski masaż ciepłymi kamieniami. To perfekcyjne połączenie dobroczynnych właściwości masażu olejkowego z relaksem, jaki zapewnią Państwu ciepłe kamienie bazaltowe używane w jego przebiegu.

Tajski masaż ciepłymi kamieniami skutecznie rozluźnia mięśnie, przyspiesza przemianę materii i działa odmładzająco. Unikalna atmosfera miejsca, dopełniona klimatyczną muzyką, pozwala na pełną relaksację organizmu.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż ciepłymi kamieniami w praktyce

Zachęcamy wszystkie strudzone codziennymi obowiązkami osoby do skorzystania z relaksacyjnej mocy tajskiego masażu ciepłymi kamieniami. Dla Państwa wygody jest on wykonywany na łóżku, z wykorzystaniem przygotowanej wcześniej przez nas bielizny jednorazowej. Techniką masażu olejkowego masażystka rozpoczyna zabieg od stóp, by skończyć go na głowie w pełni relaksującym masażem tej części ciała.

Rozgrzane kobaltowe kamienie, przykładane na poszczególne partie rozmasowanego wcześniej ciała, emitują ciepło, które silnie rozluźnia spięte mięśnie.

Tajski masaż ciepłymi kamieniami pomaga:

  • rozluźnić mięśnie,
  • rozgrzać ciało,
  • zregenerować skórę,
  • zwalczać wolne rodniki i odmłodzić skórę,
  • przyspieszyć przemianę materii.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.