Masaż Królewski Tajskiego Spa

Zapraszamy do jednego z sześciu prowadzonych przez nas na terenie Warszawy salonów Tajskiego Spa, gdzie doświadczone, profesjonalne masażystki z Tajlandii wykonują – zgodnie z rodzimą sztuką – masaże tajskie za pomocą różnorodnych technik.

Jeśli zależy Państwu na dogłębnej odnowie i relaksacji organizmu, polecamy Masaż Królewski Tajskiego Spa, będący połączeniem zabiegu olejkiem kokosowym z pełnym rytuałem na twarz.

Masaż Królewski doskonale relaksuje zmęczone ciało, wpływa pozytywnie na psychikę, a ponadto regeneruje skórę. Dzięki temu zabiegowi odświeżycie i pobudzicie Państwo koloryt skóry przy jednoczesnym widocznym wygładzeniu zmarszczek. Pełna relaksacja organizmu jest odczuwalna jeszcze długo po wizycie u nas.

Relaks i pełna regeneracja – to synonimy Masażu Królewskiego Tajskiego Spa.

Cennik
Czas trwania 90 min. 120 min.
Cena w PLN 300 400
Kup teraz w naszym sklepie!

Masaż Królewski Tajskiego Spa w praktyce

Masaż ten, dla wysokiego komfortu naszych Klientów, wykonujemy na specjalistycznym łóżku, z wykorzystaniem bielizny jednorazowej. Pierwszym jego etapem jest masaż ciała z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego. Następnie masażystka przystępuje do pełnego zabiegu na twarz, wykonując peeling, masaż oraz nakładając maskę. Przyjemna woń kokosu uprzyjemnia spędzone u nas chwile.

Masaż Królewski Tajskiego Spa pomaga:

  • zregenerować organizm,
  • usunąć zmęczenie i objawy stresu,
  • odmłodzić całe ciało,
  • wyregulować przepływ krwi w organizmie,
  • pobudzić przemianę materii.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.