Tajski masaż odchudzający

Jeśli dążą Państwo do utrzymania dobrej kondycji fizycznej z jednoczesnym zachowaniem optymalnej wagi ciała, zachęcamy do odwiedzenia Tajskiego Spa w Warszawie. Zaproponujemy jeden z wykonywanych u nas masaży – tajski masaż odchudzający, który łączy kilka technik znanych w masażu tajskim.

Skutecznie przyspiesza przemianę materii oraz dogłębnie oczyszcza organizm z toksyn, a jednocześnie intensywnie spala tkankę tłuszczową.

Odpowiednio zastosowana technika rozbija podskórnie tłuszcz, a następnie usuwa go z organizmu. Pobudza też mięśnie do intensywnego działania, przez co spalane są dodatkowe kalorie. Tajski masaż odchudzający rekomendujemy osobom aktywnym fizycznie, uprawiającym sport i chcącym skutecznie pozbyć się tłuszczu z tkanki podskórnej. Polecamy go także osobom niećwiczącym, chcącym poprawić wygląd swojej sylwetki.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż odchudzający w praktyce

W warszawskich salonach Tajskiego Spa masaż odchudzający wykonywany jest na specjalistycznym łóżku, z wykorzystaniem jednorazowej bielizny. Masażystka zajmuje się poszczególnymi częściami ciała, najpierw aplikując na skórę krem rozgrzewający, by następnie rozpocząć masaż właściwy, którego celem jest odpowiednie przekrwienie masowanego ciała.

Drodzy Państwo, dla osób z „pajączkami” skórnymi przygotowaliśmy inny rodzaj kremu.

Tajski masaż odchudzający pomaga:

  • przyspieszyć przemianę materii,
  • skutecznie rozbić tkankę tłuszczową, a następnie usunąć ją z organizmu,
  • usunąć nadmiar wody i limfy z ciała,
  • oczyścić organizm z zalegających toksyn,
  • ujędrnić ciało,
  • widocznie odmłodzić skórę.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.