Tajskie Spa Wilanów-Sarmacka

Drodzy Państwo, Tajskie Spa w Wilanowie przy ulicy Sarmackiej jest naszym najstarszym salonem, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

Jadąc do nas od strony Al. Wilanowskiej (poruszjąc się na południe wzdłuż Al. Rzeczypospolitej), prosimy skręcić w lewo na pierwszych światłach i wjechać w ulicę Oś Królewska – nasz salon zlokalizowany jest w drugim budynku po prawej stronie. Posiada miejsca parkingowe.

W Tajskim Spa na Sarmackiej przygotowaliśmy trzy pokoje pojedyncze i jeden podwójny, zatem jednocześnie możemy przyjąć aż pięć osób.

Wspaniały, unikalny, nasycony optymizmem klimat, tajskie obrazy, rzeźby i dodatki z pewnością sprawią, że wizyta u nas zostanie na długo przez Państwa zapamiętana. Profesjonalny tajski lub balijski masaż pomoże w zrelaksowaniu się i regeneracji organizmu.

Zapraszamy.

Jak trafić do naszego salonu masażu?

Tajskie Spa Wilanów-Sarmacka
Sarmacka 10F lokal 1
02-972 Warszawa
parter

 +48 22 810 32 32
Otwarte pon-pią 11:00-22:00
sob-nie 11:00-22:00

Parking
Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przed budynkiem. W przypadku braku miejsca sugerujemy zostawić samochód na parkingu podziemnym w Centrum Handlowym Sezam, które znajduje się 100 metrów od naszego spa.

Podoba Ci się nasz gabinet masażu, ale jego lokalizacja nie jest dla Ciebie odpowiednia. Nie ma problemu! Sprawdź jeden z naszych pozostałych salonów.