Masaż dla par – klasyczny

Masaż klasyczny dla dwojga to sposób na wspólne poddanie się zabiegowi odnowy ciała i duszy w orientalnej atmosferze jednego z salonów Tajskiego Spa. W tej propozycji klienci wybierają pomiędzy dwoma wariantami masażu:

  • tajskim masażem klasycznym,
  • masażem pleców połączonym z masażem stóp.

Pierwszy obejmuje zastosowanie klasycznych technik akupresury oraz jogi pasywnej. W wyniku masażu klienci odczuwają rozładowanie napięcia mięśniowego, stawów i ścięgien. Pobudza on także pracę układu krwionośnego i limfatycznego.

Drugi wariant – masaż pleców stosowany jest w celu likwidacji chronicznych bólów kręgosłupa. Wykonuje się go za pomocą maści zawierających mentol i kamforę. Pozwala on zredukować stres. Likwiduje napięcia i bóle mięśni pleców. Pakiet obejmuje także refleksologię stóp, w czasie której wykonywany jest intensywny masaż stóp. Wspomaga on proces odtruwania organizmu, przyspiesza metabolizm i łagodnie odpręża.

Cennik
Czas trwania60 min.90 min.120 min.
Cena w PLN260340400
Kup teraz w naszym sklepie!

Masaż dla par – klasyczny w praktyce

Klasyczny masaż dla dwojga to możliwość wspólnego przeżywania chwil pozwalających zasmakować orientalnych technik masażu. To doskonały sposób na niezapomnianą randkę lub atrakcyjne spotkanie przyjacielem. Klasyczny masaż dla dwojga to także propozycja skierowana do rodziców i ich dorosłych dzieci.

Pozwól sobie i najbliższym na efektywne i przynoszące wiele pozytywnych skutków (w wymiarze duchowym i cielesnym) spędzenie czasu podczas orientalnego, klasycznego masażu tajskiego.

Zapraszamy do 4 salonów Tajskiego Spa w Warszawie!

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.