Tajskie Spa Centrum-Al. Jerozolimskie

Zapraszamy do naszego gabinetu masażu tajskiego i balijskiego, który mieści się przy Alejach Jerozolimskich w samym Centrum Warszawy. Do Państwa dyspozycji oddajmy 5 klimatyzowanych pokoi do masażu: 3 pojedyncze, 2 podwójne. Dla Państwa wygody salon jest wyposażony w łazienkę z prysznicem.

Jedną z największych zalet naszego salonu masażu jest jego lokalizacja, tylko 200m od ronda Dmowskiego – możliwość dojazdu autobusem, metrem, tramwajem lub samochodem. Jeśli mieszkasz w jednym z hoteli w centrum Warszawy (np. Novotel, Metropol, Polonia Pallace, Marriott, InterContinental, Hampton by Hilton, Sheraton, Mercure, Gromada) możesz do nas przyjść na piechotę - to tylko kilkaset metrów.

Salon Tajskie Spa Centrum-Aleje Jerozolimskie to kolejne miejsce relaksu, w którym w orientalnej atmosferze mogą Państwo pozbyć się stresu, napięć oraz wzmocnić swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Nasz salon masażu przy Alejach Jerozolimskich zaprasza na masaże tajskie i balijskie, olejkowe, pleców oraz na rytuały na twarz i ciało.

Zapraszamy.

Jak trafić do naszego salonu masażu?

Tajskie Spa Centrum-Al. Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 25
00-508 Warszawa
parter

 +48 505 743 445
Otwarte pon-pią 11:00-22:00
sob-nie 11:00-22:00

Parking
Przed lokalem znajdą Państwo ogólnodostępne miejsca parkingowe. Pojazd można również zostawić na podziemnym parkingu w Smyku lub odpłatnie na parkingu Hertza.

Podoba Ci się nasz gabinet masażu, ale jego lokalizacja nie jest dla Ciebie odpowiednia. Nie ma problemu! Sprawdź jeden z naszych pozostałych salonów.