Tajskie Spa - Nasze masażystki

Nasze masażystki

W sieci salonów Tajskie Spa pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowane, dyplomowane masażystki, które naukę technik masażu tajskiego pobierały w najlepszych, renomowanych szkołach, takich jak Świątynia Wat Pho w Bangkoku oraz Królewska Akademia Masażu w Chiang Mai.

Naszą dewizą jest profesjonalizm, który w połączeniu z gruntowną wiedzą i doświadczeniem stanowi podstawę prowadzonej przez nas działalności.

Doświadczone masażystki z minimum ośmioletnim stażem pracy są filarami naszej kadry. Mistrzowie masażu tajskiego z Tajlandii rekomendują nam najlepsze masażystki w branży, zatem z pełną odpowiedzialnością polecamy Klientom wykonywane u nas zabiegi.

Jednocześnie z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu zatrudniane przez nas specjalistki od masażu tajskiego.

Lek

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły Tropical Thai Medical Institute, Wat Pho Traditional Medical School.


Pochodząca z Nakhon Ratchasima Lek to osoba dynamiczna, silnie masująca, celnie trafiająca w miejsca ciała wymagające rozluźnienia. Tradycyjne techniki masażu tajskiego są jej mocną stroną.

Technika, precyzja i siła w połączeniu z doświadczeniem – charakteryzują tę masażystkę. Jeśli odczuwają Państwo dokuczliwy ból, silny masaż w wykonaniu Lek z pewnością przyniesie Państwu ulgę i ukojenie. Także masaż sportowy – rytmiczny i głęboki – będzie pomocny w stanach bólowych organizmu.

W imieniu Lek zapraszamy Państwa do salonu Tajskie Spa w Warszawie przy ulicy Pokornej.

Pin

Pochodzi z Krabi w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Krabi Center for Skill Development.


Pin jest uosobieniem spokoju – zawsze pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Jest przedstawicielką techniki rytmicznego, delikatnego masażu, charakterystycznego dla salonów Spa.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia jednego z punktów Tajskiego Spa, gdzie za sprawą masażu wyciszą Państwo pobudzony umysł i ciało, zrelaksują się i dogłębnie odprężą.

Jeśli mają Państwo ochotę na profesjonalny masaż w wykonaniu Pin, polecamy odwiedzić salon Tajskiego Spa na Nowym Świecie w Warszawie.

Pokky

Pochodzi z Chaiyaphum w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Zapraszamy Państwa na masaż w wykonaniu Pokky, masażystki z długoletnim doświadczeniem. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi tej specjalistki będą Państwo mogli poczuć się w pełni zrelaksowani i odprężeni

Masaż tajski jest sposobem na życie i formą relaksu, którą polecamy. Pokky jest znawczynią wielu technik tej sztuki, zatem oddając się w jej ręce mogą czuć się Państwo w pełni bezpiecznie.

Pokky spotkają Państwo w naszych gabinetach na Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej i Branickiego.

Kan

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka The Union of Thai Tradditional Medical Society.


Kan to znawczyni każdego rodzaju masażu tajskiego, który przez lata pracy w zawodzie stał się także jej pasją. Perfekcyjnie wykonany każdy ruch i dokładne trafienia w źródło bólu charakteryzują tę doświadczoną masażystkę. Kan leczy, skrupulatnie uciskając bolące miejsca.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas technik masaży tajskich, drzemią w nich potężne pokłady energii stymulującej organizm do wzmożonego działania.

Jeśli chcą Państwo, aby rytuał wykonała Kan, zapraszamy do salonu Tajskiego Spa na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Branickiego.

Puk

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Puk jest spokojna i rozważna w życiu codziennym, nawet trochę nieśmiała. Podczas masażu rozkwita i nabiera pewności siebie. Masaż, który wykonuje jest mocny i precyzyjnie trafia w problematyczne miejsca. Prywatnie Puk jest przyjaciółką Nid - ich styl masażu jest bardzo zbliżony, poza tym, że Puk nie jest taką gadułą... Pracowała w renomowanych salonach spa w Moskwie.

W imieniu Puk zapraszamy Państwa do naszego salonu na Nowym Świecie.

Noy

Pochodzi z Nakhon Ratchasima, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły Wat Pho Traditional Medical School.


Noy jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Wokół siebie roztacza aurę spokoju i optymizmu, który udziela się jej Klientom. Z ogromnym zaangażowaniem przykłada się do stosowanych przez siebie technik masażu. Noy należy do osób zrównoważonych i stonowanych, jednak niech to Państwa nie zmyli – masuje mocno i zdecydowanie.

Zna wiele tradycyjnych technik masażu tajskiego. Precyzyjnie dobiera rodzaj masażu do dolegliwości zgłaszanych przez Klienta.

Dzięki posiadanej wiedzy oraz umiejętnościom nabytym w najlepszych tajskich szkołach masażu, stosowane przez Noy techniki, pomagają Klientom w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości.

Profesjonalne zabiegi w wykonaniu Noy z pewnością przyczynią się do polepszenia Państwa samopoczucia. Masażystka ta pracuje w salonie Tajskiego Spa w Warszawie przy ulicy Nowy Świat.

Su

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły Thai Traditional Medical Services Society.


Pochodząca z Nakhon Ratchasima Su jest uosobieniem spokoju. Masaż w jej wykonaniu to komfort w czystym wydaniu, który zapewni Państwu pełne uspokojenie i relaks. Rytuał za sprawą tej masażystki ukoi zmysły i pozwoli odpocząć zmęczonemu ciału.

Su posiada bogate doświadczenie zawodowe, pracowała w wielu cenionych salonach masażu na świecie, między innymi w Dubaju. Obecnie mogą Państwo skorzystać z jej doskonałych umiejętności zawodowych w salonie Tajskie Spa zlokalizowanym przy ulicy Nowy Świat oraz Branickiego w Warszawie.

On

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Wat Pho Traditional Medical School.


Konkretnie, zdecydowanie i dynamicznie – tak pracuje On. Jest reprezentantką techniki starożytnego masażu tajskiego. Posiada szerokie doświadczenie nabyte w salonach Spa w Tajlandii.

Masaż w jej wykonaniu jest mocny oraz – tak jak jej charakter – zdecydowany. Natomiast uśmiech On, w połączeniu z doskonałą techniką jej pracy i unikalną atmosferą miejsca – daje Klientom potężny zastrzyk pozytywnej energii.

Jeśli zechcą Państwo skorzystać z mocy masażu w wykonaniu On, zapraszamy do Tajskiego Spa przy ulicy Sarmackiej na warszawskim Wilanowie.

Nid

Pochodzi z Sakonnakon w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Radość i poczuje humoru charakteryzują Nid – masażystkę, której umiejętności pomagają naszym Klientom skutecznie pozbyć się bólu i wielu innych dolegliwości. Nid stosuje technikę energicznego, mocnego masażu tajskiego. Sesje w jej towarzystwie są energetyczne i pełne dynamizmu.

Reprezentuje szkołę klasycznego tajskiego masażu. Taktowne żarty w jej wykonaniu, towarzyszące wizytom w salonie, odwracają uwagę Klientów od bólu. To dzięki niej następuje poprawa ich nastroju i samopoczucia.

Z pewnością jest to bezcenna umiejętność, którą stosuje ta doświadczona masażystka pracująca w Tajskim Spa na Nowym Świecie oraz na ulicy Pokornej w Warszawie.

Nan

Pochodzi z Surin w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka The Union of Traditional Medicine Society.


Nan ma ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom z problemami układu kostnego. Wyczuwa miejsca, które wymagają pomocy i skutecznie je rozmasowuje. Jest znawczynią wielu technik masażu tajskiego. Jej styl masażu zbliżony jest do stylu, którym masuje On.

Nan to trochę nieśmiała, cicha i skromna osoba. Jej pozytywne nastawienie do życia powoduje, że uśmiecha się cały czas. Masaż w jej wykonaniu uspokaja, relaksuje i wycisza. Zanim do nas trafiła, pracowała w prestiżowym The Royal Thai Spa w Phuket.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z masażu w wykonaniu Nan, zapraszamy do salonów Tajskie Spa przy ulicy Sarmackiej i na Nowym Świecie.

Oreen

Pochodzi z Chiang Rai w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka The Union of Traditional Medicine Society.


Oreen to drobniutka, wręcz filigranowa osóbka, zawsze uśmiechnięta. Niech Państwa nie zwiedzie jej postura, bo jest bardzo silną masażystką z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jest cicha i spokojna, ale masuje zdecydowanie. Potrafi pomóc w wielu dolegliwościach, bo zna wiele technik masażu tajskiego. Uwielbia wykonywać masaże na olejkach oraz rytuały na twarz i ciało. Pracowała w wielu spa w Tajlandii, w Moskwie i Dubaju.

Jeśli zechcą Państwo skorzystać z mocy masażu w wykonaniu Oreen, zapraszamy do Tajskiego Spa przy Nowym Świecie w samym Centrum Warszawy.

Pit

Pochodzi z Nakon Sittamarat w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Masaż tajski w wykonaniu Pit to niesamowita przyjemność. Rytmiczne, płynne i spokojne ruchy wprowadzają w stan wyciszenia i błogości. Masuje mocno, ale z wyczuciem i precyzyjnie trafia w miejsca, w których są stany zapalne.

Bardzo profesjonalna masażystka, która zyskała sobie spore grono stałych klientów. Pit to spokojna i bardzo wyważona osoba, która zawsze się uśmiecha. Lubi poznawać nowe miejsca. Żądna przygód, zostawiła swoją pracę w The Royal Thai Spa w Phuket i przyjechała, aby zobaczyć Warszawę.

Jeżeli chcą państwo, żeby Pit wykonała masaż, zapraszamy do salonów Tajskie Spa przy ulicy Branickiego i na Nowym Świecie.

Sujitta

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Tropical Thai Medical Institute / Wat Pho Traditional Medical School.


Suijitta jest miłą, optymistycznie nastawioną do życia osobą. Jednocześnie – w życiu zawodowym – kieruje się zdecydowaniem i precyzją działania. Posiada bogate doświadczenie zawodowe i wiedzę, które nabyła w renomowanych tajskich szkołach masażu. I to ta wiedza pozwala jej sięgać dalej i przekazywać Klientom moc, jaką daje tajski masaż.

Sujitta posiada doskonałą technikę. Każdy zabieg wykonuje mocno, precyzyjnie trafiając w miejsce bólu. Pomaga Klientom na długo pozbyć się cielesnych dolegliwości, także bólowych. Reprezentuje tradycyjną szkołę masażu tajskiego. Podczas codziennej praktyki wykorzystuje – tak charakterystyczne dla tej metody – technikę, precyzję, siłę i olbrzymie doświadczenie.

Suijitta pracuje w Tajskim Spa na Nowym Świecie oraz na ulicy Pokornej w Warszawie.

Unn

Pochodzi z Koh Samui w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Department of skill development – Ministry of Labour.


Ta pochodząca z Koh Samui masażystka jest uosobieniem delikatności i skuteczności. Roztacza wokół siebie aurę radości i optymizmu. Potrafi pomóc Klientom w każdym dokuczliwym bólowo problemie.

Posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe, zdobyte między innymi podczas pracy w najlepszych salonach Spa w Europie oraz w Phuket. Unn jest przedstawicielką techniki tradycyjnej masażu.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z jej umiejętności, zapraszamy do salonu Tajskie Spa przy ulicy Sarmackiej w Wilanowie.

Fon

Pochodzi z Phuket w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Jej energetyczny masaż dodaje sił i mocno odstresowuje. Mocny, dynamiczny i świetny technicznie sprawia, że chce się po nim przenosić góry! Fon zna wiele technik tajskiego masażu leczniczego, dlatego polecamy ją osobom, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, ścięgnami i mięśniami.

Fon jest osobą energiczną, ciekawą świata i ludzi. Chętnie spotyka się ze znajomymi. Przez ostatnie kilka lat pracowała w prestiżowym The Royal Thai Spa w Phuket.

Fon zaprasza do salonów Tajskie Spa przy ulicy Branickiego i na Nowym Świecie.

La-iad

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Department of Skill Development, Wat Pho Traditional Medical School.


La-iad czaruje skromnością oraz doskonałą techniką wykonywania masażu. Precyzyjnie celując w punkt odczuwania bólu, przynosi Klientom ulgę i wytchnienie.

Jeśli dokuczają Państwu silne napięcia mięśni oraz stany zapalne, zachęcamy do skorzystania z umiejętności La-iad, której dłonie – zdaniem wielu Klientów – podczas zabiegu emanują ciepłem.

La-iad spotkają Państwo w naszym gabinecie na Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej.

Nim

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Pochodząca z tajskiego Nakhon Ratchasima Nim jest masażystką, która przywraca pacjentów do pełnej sprawności po przebytych urazach i wypadkach. Reprezentuje szkołę mocnego, zdecydowanego masażu tajskiego, który natychmiast przynosi ulgę w wielu dolegliwościach.

Jeśli chcą Państwo, aby masaż wykonała Nim, zapraszamy do salonu Tajskiego Spa na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Branickiego.