Nasze masażystki

W sieci salonów Tajskie Spa pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowane, dyplomowane masażystki, które naukę technik masażu tajskiego i balijskiego pobierały w najlepszych, renomowanych szkołach, takich jak Świątynia Wat Pho w Bangkoku oraz Królewska Akademia Masażu w Chiang Mai.

Naszą dewizą jest profesjonalizm, który w połączeniu z gruntowną wiedzą i doświadczeniem stanowi podstawę prowadzonej przez nas działalności.

Doświadczone masażystki z minimum ośmioletnim stażem pracy są filarami naszej kadry. Mistrzowie masażu tajskiego z Tajlandii rekomendują nam najlepsze masażystki w branży, zatem z pełną odpowiedzialnością polecamy Klientom wykonywane u nas zabiegi.

Jednocześnie z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu zatrudniane przez nas specjalistki od masażu tajskiego i balijskiego.

Amphin

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem The Union of Thai Traditional Medicine Society.


Amphin jest cichutka i skromna, ale bardzo silna. Nie mówi zbyt wiele podczas masażu, mocno się koncentrując na problemach zdrowotnych, z którymi przyszedł do niej klient. Jej ręce są bardzo ciepłe, gdy wykonuje masaż, co jest niezwykle przyjemne, szczególnie dla zmarzluchów.

Amphin zaprasza do salonu masażu tajskiego Tajskie Spa na Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego oraz do Centrum na Nowy Świat.

Aomsin

Pochodzi z Phetchabun w Tajlandii. Absolwentka z certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Silny, rytmiczny masaż łokciami, to specjalność naszej Aomsin. Ta skromna, sympatyczna kobieta jest doskonałą i doświadczoną masażystką. Świetnie wykonuje zarówno tradycyjne, tajskie masaże jak i te z większą ilością olejków. Preferuje jednak mocniejsze, rozciągające, gdzie idealnie może wykazać się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Aomsin jest cichą i nieco wstydliwą osobą, ale wyniesione z tajskiej szkoły umiejętności sprawią, że wszelkie dolegliwości i stres miną, a klient wyjdzie spokojny i zadowolony.

Aomsin spotkają Państwo w naszym salonie w centrum Warszawy na Nowym Świecie.

Deun

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem Department for Development of Thai Traditional and Alternative Medicine.


Zapraszamy Państwa na masaż w wykonaniu Deun, masażystki z długoletnim doświadczeniem. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi tej specjalistki będą Państwo mogli poczuć się w pełni zrelaksowani i odprężeni.

Masaż tajski jest sposobem na życie i formą relaksu, którą polecamy. Deun jest znawczynią wielu technik tej sztuki, zatem oddając się w jej ręce mogą czuć się Państwo w pełni bezpiecznie.

Deun spotkają Państwo w naszych gabinetach w Śródmieściu przy ulicy Pokornej i w samym centrum Warszawy na Nowym Świecie.

Jee

Pochodzi z Kamphaeng Phet w Tajlandii. Absolwentka z certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Drobna, niepozorna masażystka Jee, to wbrew pozorom osoba o ogromnej sile i energii, którą da się wyczuć podczas masażu. Doskonale wyczuwa schorzenia i bolące miejsca, głęboko je rozmasowując. Jej wygląd jest mylny, ponieważ za filigranową posturą naszej masażystki kryje się prawdziwy wulkan siły i mocy, którą wykorzystuje, masując klienta. Jee stara się sprostać potrzebom osoby, którą masuje. Uważnie słucha wskazówek i delikatnie masuje miejsca, które wymagają szczególnej uwagi.

Profesjonalne zabiegi w wykonaniu Jee z pewnością przyczynią się do polepszenia Państwa samopoczucia. Masażystka ta pracuje w salonie Tajskiego Spa w Warszawie przy ulicy Pokornej i Nowy Świat.

Joy

Pochodzi z Ubon Ratchathani w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatami Thai Traditional Medical Services Society.


Joy to znawczyni każdego rodzaju masażu tajskiego, który przez lata pracy w zawodzie stał się także jej pasją. Perfekcyjnie wykonany każdy ruch i dokładne trafienia w źródło bólu charakteryzują tę doświadczoną masażystkę. Joy leczy, skrupulatnie uciskając bolące miejsca.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas technik masaży tajskich, drzemią w nich potężne pokłady energii stymulującej organizm do wzmożonego działania.

Jeśli chcą Państwo, aby rytuał wykonała Joy, zapraszamy do salonu Tajskiego Spa na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej.

Kung

Pochodzi z Nakhon Sawan w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły The Union of Traditional Medicine Society.


Kung jest mistrzynią w wykonywaniu masażu relaksacyjnego. Równowaga, precyzja i siła – te cechy trafnie określają tę sympatyczną masażystkę. Celnie trafia w miejsca, które są najbardziej spięte, rozważnie je rozciągając i masując. Bez problemu dostosowuje się do potrzeb klienta, postępując zgodnie ze wskazówkami. Kung jest oazą spokoju i opanowania. Wokół niej panuje atmosfera spokoju i bezpieczeństwa, dlatego też z przyjemnością klienci oddają się jej dłoniom.

Jeśli zechcą Państwo skorzystać z mocy masażu w wykonaniu Kung, zapraszamy do Tajskiego Spa przy Nowym Świecie w samym centrum Warszawy oraz na Mokotowie na ulicy Cybernetyki.

La-iad

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Department of Skill Development, Wat Pho Traditional Medical School.


La-iad czaruje skromnością oraz doskonałą techniką wykonywania masażu. Precyzyjnie celując w punkt odczuwania bólu, przynosi Klientom ulgę i wytchnienie.

Jeśli dokuczają Państwu silne napięcia mięśni oraz stany zapalne, zachęcamy do skorzystania z umiejętności La-iad, której dłonie – zdaniem wielu Klientów – podczas zabiegu emanują ciepłem.

La-iad spotkają Państwo w naszym gabinecie na Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej.

Lomnaw

Pochodzi z Udon Thani, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Lomnaw jest miłą, skromną i cichą osobą, która już przy pierwszym spotkaniu wzbudza sympatię. Doskonale zna tajniki masaży tajskich i dokłada wszelkich starań, by wykonywać swoją pracę fachowo i bardzo dokładnie. Jest mistrzynią masażu ralaksacyjnego, choć nie brakuje jej też siły i stanowczości. Po wykonanym przez nią masażu, klient jest wypoczęty, zrelaksowany i uśmiechnięty. Na twarzy Lomnaw zawsze gości uśmiech, dlatego też bije od niej pozytywna energia, która udziela się odwiedzającym nasz salon osobom.

Jeżeli chcą Państwo, żeby Lomnaw wykonała masaż, zapraszamy do salonów Tajskie Spa przy ulicy Cybernetyki i na Nowym Świecie.

Mani

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Mani reprezentuje szkołę masażu mocnego i zdecydowanego. W naszym spa na Nowym Świecie ma wielu stałych klientów. Jej styl masażu jest mocny, ale przyjemny w odczuciu. Mani jest osobą nieco skrytą i skromną. Podczas masażu ceni sobie ciszę i skoncentrowanie na problemach, z którymi przyszli do niej klienci. Po masażu rozpromienia się i cieszy, że mogła pomóc swoim klientom.

Mani mogą Państwo spotkać w salonach masażu Tajskie Spa w Centrum na Nowym Świecie oraz na Wilanowie.

May

Pochodzi z Si Sa Ket w Tajlandii. Absolwentka z certyfikatem The Union of Thai Traditional Medicine Society.


Opanowana, spokojna, miła i zawsze uśmiechnięta - taka jest właśnie nasza masażystka May. Jest ona indywidulanym lekarzem każdego z klientów. Jej magiczne dłonie celnie trafiają w źródło bólu i skutecznie go niwelują. May oprócz pomocy fizycznej, służy również dobrą radą i ciepłym uśmiechem. Jest profesjonalistką zarówno mocnego masażu tajskiego, jak i delikatnego, relaksacyjnego wypoczynku.

May zaprasza Państwa do naszego salonu masażu tajskiego i balijskiego w centrum Warszawy na Nowym Świecie.

Mem

Pochodzi z Phethabun w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Mem to drobniutka, wręcz filigranowa osóbka, zawsze uśmiechnięta. Niech Państwa nie zwiedzie jej postura, bo jest bardzo silną masażystką z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jest cicha i spokojna, ale masuje zdecydowanie. Potrafi pomóc w wielu dolegliwościach, bo zna wiele technik masażu tajskiego. Uwielbia wykonywać masaże na olejkach oraz rytuały na twarz i ciało. Pracowała w wielu spa w Tajlandii, w Moskwie i Dubaju.

Jeśli zechcą Państwo skorzystać z mocy masażu w wykonaniu Mem, zapraszamy do Tajskiego Spa przy ulicy Cybernetyki na Mokotowie.

Mon

Pochodzi z Surin w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka The Union of Traditional Medicine Society.


Mon ma ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom z problemami układu kostnego. Wyczuwa miejsca, które wymagają pomocy i skutecznie je rozmasowuje. Jest znawczynią wielu technik masażu tajskiego.

Mon to trochę nieśmiała, cicha i skromna osoba. Jej pozytywne nastawienie do życia powoduje, że uśmiecha się cały czas. Masaż w jej wykonaniu uspokaja, relaksuje i wycisza.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z masażu w wykonaniu Mon, zapraszamy do salonów Tajskie Spa przy ulicy Sarmackiej i na Nowym Świecie.

Nana

Pochodzi z Sakonnakon w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Radość i poczucie humoru charakteryzują Nana – masażystkę, której umiejętności pomagają naszym Klientom skutecznie pozbyć się bólu i wielu innych dolegliwości. Nana stosuje technikę energicznego, mocnego masażu tajskiego. Sesje w jej towarzystwie są energetyczne i pełne dynamizmu.

Reprezentuje szkołę klasycznego tajskiego masażu. Taktowne żarty w jej wykonaniu, towarzyszące wizytom w salonie, odwracają uwagę Klientów od bólu. To dzięki niej następuje poprawa ich nastroju i samopoczucia.

Z pewnością jest to bezcenna umiejętność, którą stosuje ta doświadczona masażystka pracująca w Tajskim Spa na Nowym Świecie oraz na ulicy Pokornej w Warszawie.

Nang

Pochodzi z Nong Khai w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Szerokim, przepięknym i pełnym ciepła uśmiechem zawsze przywita Państwa nasza masażystka Nang. Jest to spokojna, sympatyczna i pogodna kobieta, która jest mistrzynią mocnego masażu tajskiego. Jej magiczne dłonie, potrafią celnie trafić w źródło bólu i sprawić, że poczują się Państwo o niebo lepiej. Doskonale rozciąga spięte miejsca, doradzając przy tym, co byłoby najlepsze, aby nastąpiła natychmiastowa poprawa. Niespodzianką jest to, że w tak subtelnej osóbce drzemie prawdziwy tygrys profesjonalnego masażu, który przynosi ulgę po ciężkim dniu.

Ner

Pochodzi z Buri Ram w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Ner ma kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu masaży w salonach masażu tajskiego na całym świecie. Pracowała między innymi w spa w Moskwie oraz Dubaju. Jest to bardzo doświadczona masażystka, która potrafi pomóc przy różnych dolegliwościach. Masuje mocno i zdecydowanie, bardzo energicznie. Dlatego polecamy ją, gdy potrzebują Państwo mocnego, konkretnego masażu.

Ner zaprasza do salonu masażu tajskiego i balijskiego w Centrum Warszawy na Nowym Świecie.

Nim

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Pochodząca z tajskiego Nakhon Ratchasima Nim jest masażystką, która przywraca pacjentów do pełnej sprawności po przebytych urazach i wypadkach. Reprezentuje szkołę mocnego, zdecydowanego masażu tajskiego, który natychmiast przynosi ulgę w wielu dolegliwościach.

Jeśli chcą Państwo, aby masaż wykonała Nim, zapraszamy do salonu Tajskiego Spa na warszawskim Wilanowie, przy ulicy Branickiego.

Nok

Pochodzi z Chaiyaphum w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem The Union of Thai Traditional Medicine Society.


Nok wykonuje mocny, intensywny masaż, który przynosi natychmiastowe rezultaty. Zna wiele technik masażu tajskiego tradycyjnego oraz masaży olejkowych. Doskonała jest również w zabiegach spa. Przed przyjazdem do nas pracowała w wielu spa na świecie. Ma kilkunastoletnie doświadczenie, które bardzo cenią sobie jej stali klienci.

Zapraszamy do wypróbowania masażu z Nok w naszym salonie masażu tajskiego w samym Centrum Warszawy na Nowym Świecie.

On

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Wat Pho Traditional Medical School.


Konkretnie, zdecydowanie i dynamicznie – tak pracuje On. Jest reprezentantką techniki starożytnego masażu tajskiego. Posiada szerokie doświadczenie nabyte w salonach Spa w Tajlandii.

Masaż w jej wykonaniu jest mocny oraz – tak jak jej charakter – zdecydowany. Natomiast uśmiech On, w połączeniu z doskonałą techniką jej pracy i unikalną atmosferą miejsca – daje Klientom potężny zastrzyk pozytywnej energii.

Jeśli zechcą Państwo skorzystać z mocy masażu w wykonaniu On, zapraszamy do Tajskiego Spa przy ulicy Sarmackiej na warszawskim Wilanowie.

Phitsini

Pochodzi z Phuket w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Jej energetyczny masaż dodaje sił i mocno odstresowuje. Mocny, dynamiczny i świetny technicznie sprawia, że chce się po nim przenosić góry! Phitsini zna wiele technik tajskiego masażu leczniczego, dlatego polecamy ją osobom, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, ścięgnami i mięśniami.

Phitsini jest osobą energiczną, ciekawą świata i ludzi. Chętnie spotyka się ze znajomymi.

Phitsini zaprasza do salonów Tajskie Spa przy ulicy Branickiego i na Nowym Świecie.

Pit

Pochodzi z Nakon Sittamarat w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Masaż tajski w wykonaniu Pit to niesamowita przyjemność. Rytmiczne, płynne i spokojne ruchy wprowadzają w stan wyciszenia i błogości. Masuje mocno, ale z wyczuciem i precyzyjnie trafia w miejsca, w których są stany zapalne.

Bardzo profesjonalna masażystka, która zyskała sobie spore grono stałych klientów. Pit to spokojna i bardzo wyważona osoba, która zawsze się uśmiecha. Lubi poznawać nowe miejsca. Żądna przygód, zostawiła swoją pracę w The Royal Thai Spa w Phuket i przyjechała, aby zobaczyć Warszawę.

Jeżeli chcą państwo, żeby Pit wykonała masaż, zapraszamy do salonów Tajskie Spa przy ulicy Branickiego i na Nowym Świecie.

Puk

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, absolwentka Thai Traditional Medical Services Society.


Puk jest spokojna i rozważna w życiu codziennym, nawet trochę nieśmiała. Podczas masażu rozkwita i nabiera pewności siebie. Masaż, który wykonuje jest mocny i precyzyjnie trafia w problematyczne miejsca. Prywatnie Puk jest przyjaciółką Nid - ich styl masażu jest bardzo zbliżony, poza tym, że Puk nie jest taką gadułą... Pracowała w renomowanych salonach spa w Moskwie.

W imieniu Puk zapraszamy Państwa do naszego salonu na Nowym Świecie.

Rin

Pochodzi z Phuket w Tajlandii. Absolwentka z certyfikatem Thai Traditional Medical Services Society.


Rin jest uosobieniem spokoju – zawsze pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Jest przedstawicielką techniki rytmicznego, delikatnego masażu, charakterystycznego dla salonów Spa.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia jednego z punktów Tajskiego Spa, gdzie za sprawą masażu wyciszą Państwo pobudzony umysł i ciało, zrelaksują się i dogłębnie odprężą.

Jeśli mają Państwo ochotę na profesjonalny masaż w wykonaniu Rin, polecamy odwiedzić nasz salon Tajskiego Spa na Cybernetyki w Warszawie na Mokotowie.

Su

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka szkoły Thai Traditional Medical Services Society.


Pochodząca z Nakhon Ratchasima Su jest uosobieniem spokoju. Masaż w jej wykonaniu to komfort w czystym wydaniu, który zapewni Państwu pełne uspokojenie i relaks. Rytuał za sprawą tej masażystki ukoi zmysły i pozwoli odpocząć zmęczonemu ciału.

Su posiada bogate doświadczenie zawodowe, pracowała w wielu cenionych salonach masażu na świecie, między innymi w Dubaju. Obecnie mogą Państwo skorzystać z jej doskonałych umiejętności zawodowych w salonie Tajskie Spa zlokalizowanym przy ulicy Nowy Świat oraz Branickiego w Warszawie.

Sujitta

Pochodzi z Nakhon Ratchasima w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Tropical Thai Medical Institute / Wat Pho Traditional Medical School.


Suijitta jest miłą, optymistycznie nastawioną do życia osobą. Jednocześnie – w życiu zawodowym – kieruje się zdecydowaniem i precyzją działania. Posiada bogate doświadczenie zawodowe i wiedzę, które nabyła w renomowanych tajskich szkołach masażu. I to ta wiedza pozwala jej sięgać dalej i przekazywać Klientom moc, jaką daje tajski masaż.

Sujitta posiada doskonałą technikę. Każdy zabieg wykonuje mocno, precyzyjnie trafiając w miejsce bólu. Pomaga Klientom na długo pozbyć się cielesnych dolegliwości, także bólowych. Reprezentuje tradycyjną szkołę masażu tajskiego. Podczas codziennej praktyki wykorzystuje – tak charakterystyczne dla tej metody – technikę, precyzję, siłę i olbrzymie doświadczenie.

Suijitta pracuje w Tajskim Spa na Nowym Świecie oraz na ulicy Pokornej w Warszawie.

Unn

Pochodzi z Koh Samui w Tajlandii, dyplomowana masażystka, absolwentka Department of skill development – Ministry of Labour.


Ta pochodząca z Koh Samui masażystka jest uosobieniem delikatności i skuteczności. Roztacza wokół siebie aurę radości i optymizmu. Potrafi pomóc Klientom w każdym dokuczliwym bólowo problemie.

Posiada olbrzymie doświadczenie zawodowe, zdobyte między innymi podczas pracy w najlepszych salonach Spa w Europie oraz w Phuket. Unn jest przedstawicielką techniki tradycyjnej masażu.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z jej umiejętności, zapraszamy do salonu Tajskie Spa przy ulicy Sarmackiej w Wilanowie.

Ying

Pochodzi z Samut Prakan w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem The Union of Thai Traditional Medicine Society.


Skromna, cicha i nieco wstydliwa osóbka - Ying jest wbrew pozorom silną, stanowczo masującą kobietą. Ying sprawia wrażenie nieco wycofanej, niepewnej osoby, ale to tylko złudzenie. Oddając się pracy jej dłoni, klient wychodzi odprężony i zapomina o stresie nagromadzonym w ciągu dnia. Ying specjalizuje się w masażach typu rozciągającego, a także tych, wymagających siły i stanowczości w działaniu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z masaży w wykonaniu Ying w naszych salonach na Wilanowie: na ulicy Sarmackiej i Branickiego.

Yuphin

Pochodzi z Bangkoku w Tajlandii. Absolwentka z Certyfikatem The Union of Thai Traditional Medicine Society.


Niezwykle ciepła, sympatyczna i trochę nieśmiała. Yuphin ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu masaży. Przez wiele lat szkoliła też inne masażystki, bo jest nauczycielem masażu tajskiego. Sprawia wrażenie delikatnej, ale ma bardzo silne palce, które rozmasują najbardziej spięte mięśnie.

Yuphin zaprasza Państwa do salonu masażu tajskiego i balijskiego na Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego.