Tajski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym

Zapraszamy Państwa na relaksacyjno-regenerujący tajski masaż z użyciem olejku kokosowego. W salonach Tajskie Spa w Warszawie wykonujemy szereg masaży tajskich, pomagając Państwu w skutecznej likwidacji stanów napięcia mięśni i regeneracji całego organizmu.

Tajski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym jest doskonałym sposobem na wzmocnienie odporności organizmu z jednoczesną regulacją przepływu krwi w ciele. Masaż ten wyraźnie odmładza ciało, pielęgnując je.

Pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry, ujędrnia ją oraz dogłębnie regeneruje. Aromat roztaczający się podczas masażu uprzyjemnia spędzany u nas czas.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym w praktyce

Zapraszamy Państwa do salonu Tajskie Spa na masaż z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, który – dla podtrzymania odpowiedniej temperatury – stale podgrzewany jest w trakcie zabiegu.

Dbając o Państwa komfort, olejek najpierw jest wylewany na dłoń masażystki, a następnie wmasowywany w ciało. Rekomendujemy pozostawienie go na skórze po zakończeniu masażu, by mógł pielęgnować ją przez kolejne godziny po zabiegu.

Tajski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym pomaga:

  • nawilżyć skórę i ją zregenerować,
  • odżywić skórę,
  • usunąć napięcia,
  • zrelaksować ciało,
  • odstresować zmysły,
  • pobudzić przemianę materii.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.