Masaż balijski

Masaż ten pochodzi z wyspy Bali i pierwotnie służył do zrelaksowania i regeneracji ciała rolników, którzy cały dzień spędzali w pozycji pochylonej na plantacjach ryżu.

Masaż balijski to relaksacyjny, delikatny masaż całego ciała wykonywany z użyciem olejków, które podnoszą kondycję skóry. Jego efektem jest głębokie ukojenie ciała i umysłu. Działa również przeciwbólowo i mocno odstresowująco. Jeśli chcą Państwo doświadczyć mnogości technik masaży orientalnych, a masaż tajski jest dla Was zbyt mocny, zachęcamy do wybrania masażu balijskiego.

Nasza sieć salonów masażu tajskiego oraz balijskiego poleca ten masaż osobom, które spędzają dużo czasu w jednej pozycji, np. pracując przy komputerze, sportowcom, osobom, które cierpią na chroniczne bóle mięśni czy stawów, w problemach z bezsennością, stresem, depresją, w stanach wycieńczenia i „wypalenia” w pracy.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340

Masaż balijski w praktyce

W sieci salonów masażu tajskiego i balijskiego Tajskie Spa masaż balijski wykonywany jest zazwyczaj na łóżku do masażu, czasem na materacu, zawsze w bieliźnie jednorazowej. Dla komfortu sugerujemy nie spożywać obfitych posiłków przed masażem, aby umysł mógł skoncentrować się na doznaniach, które wynikają z masażu. Podczas masażu nasze doświadczone masażystki będą stosować nacisk punktowy, ale też pociągłe, delikatne ruchy, aby usprawnić przepływ krwi i limfy oraz złagodzić napięcia mięśni i ścięgien.

Masaż balijski:

  • relaksuje,
  • niweluje ból i przykurcze mięśni,
  • usuwa przykurcze ścięgien,
  • reguluje przepływ krwi w organizmie,
  • pomaga w stanach znużenia i przemęczenia.

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.