Masaż dla par – relaksacyjny

Przeżyj niezapomniane chwile podczas relaksacyjnego masażu dla dwojga przeprowadzonego w orientalnej atmosferze salonu masażu tajskiego. Tajskie Spa zaprasza na odprężający masaż relaksacyjny. W pakiecie do wyboru dostępne są masaże: olejkowy, sportowy, kokosowy, kamieniami, świecą.

Masaż olejkami aromatycznymi jest połączeniem akupresury z ajurwedyjską filozofią. Podnosi skuteczność działania układu odpornościowgo i nerwowego.

Masaż sportowy dedykowany jest osobom uprawiającym sport zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Przyspiesza procesy regeneracji organizmu.

Masaż kamieniami to z kolei jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych zabiegów relaksujących i uspokajających. Podnosi siły witalne organizmu i regeneruje ciało jednocześnie uwalniając je od stresu.

Masaż olejkiem kokosowym to zbawienna terapia dla skóry i duszy. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i jednocześnie głęboko odżywia skórę.

Masaż świecą to połączenie aromaterapii pochodzącej z olejków eterycznych uwalnianych ze świecy i relaksującego masażu, który dzięki unikalnej formule olejków skutecznie nawilża skórę pozostawiając ją miękką i gładką.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 380 520 660
Kup teraz w naszym sklepie!

Masaż dla par – relaksacyjny w praktyce

Te niezapomniane chwile odprężenia możesz przeżyć w towarzystwie najbliższych Ci osób. Zaproś na relaksujący masaż dla dwojga małżonka czy partnera i skosztuj przyjemności z niebanalnej randki. Na relaksacyjny masaż dla dwojga można także z powodzeniem zaprosić przyjaciela czy rodzica. To doskonały sposób na odprężającą rozmowę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do 8 salonów Tajskiego Spa zlokalizowanych na terenie Warszawy. W każdym zarezerwować można podwójny pokój, a bogata oferta różnorodnych masaży, rytuałów i zabiegów zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Masaże dla par odbywają się wyłącznie w podwójnych pokojach. Nie ma możliwości zamiany na 2 pokoje pojedyncze.

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.