Odmładzająca Mandarynka

Zapraszamy Państwa do Tajskiego Spa na rytuał Odmładzająca Mandarynka, wykorzystujący naturalne właściwości tego owocu bogatego w przeciwutleniacze, jakimi są witamina C oraz A. Dzięki proponowanemu rytuałowi proces starzenia skóry zostanie opóźniony, jej kondycja ulegnie poprawie, wzrośnie też odporność organizmu.

Rytuał Odmładzająca Mandarynka składa się z:

  • peelingu ciała 1h,
  • masażu 1h,
  • nałożenia maski 1h.

(Mogą Państwo również wybrać jedną z wersji skróconych zabiegu, tj.: peeling i masaż lub sam peeling).

Cennik
Czas trwania60 min.120 min.180 min.
Cena w PLN200300400
Kup teraz w naszym sklepie!

Odmładzająca Mandarynka w praktyce

Zatrudniane w salonach Tajskie Spa masażystki – absolwentki renomowanych tajskich szkół kompleksowo zajmą się regeneracją Państwa organizmu. Polecamy Rytuał Odmładzająca Mandarynka, który rozpoczyna się peelingiem ciała łączonym z delikatnym masażem. Po nim Klient proszony jest o spłukanie ciała pod prysznicem. Następnie masażystka nakłada na skórę maskę mandarynkową, której substancje odżywcze wchłaniają się w ciało; podczas tego procesu masażystka przystępuje do masażu twarzy i głowy.

Kolejnym krokiem rytuału jest zmycie maski, a następnie masaż całego ciała z wykorzystaniem aromatycznego, bogatego w witaminy olejku mandarynkowego. Po rytuale zalecamy pozostawienie specyfiku na ciele dla przedłużenia jego dobroczynnego działania na skórę.

Dla zapewnienia Państwu wygody i komfortu rytuał wykonujemy na łóżku, w pozycji leżącej; konieczne jest założenie bielizny jednorazowej.

Rytuał Odmładzająca Mandarynka pomaga:

  • wyraźnie odmłodzić skórę i zredukować oznaki starzenia,
  • poprawić wygląd skóry i wzmocnić jej strukturę,
  • przywrócić skórze blask i witalność,
  • wygładzić zmarszczki.

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.