Tajski masaż pleców, głowy i twarzy

Zachęcamy Państwa do wizyty w warszawskim salonie Tajskie Spa. Jeśli cierpią Państwo na bóle pleców bądź dokuczliwą migrenę, tajski masaż pleców, głowy i twarzy będzie odpowiednim wyborem. Technika ta, wykonywana przez nasze doświadczone masażystki z Tajlandii, pomaga rozluźnić spięte mięśnie pleców, likwiduje ból oraz wszelkie stany zapalne. Z kolei masaż głowy pomaga w wyeliminowaniu bóli migrenowych, wzmacnia cebulki włosów oraz korzystnie wpływa na koncentrację. Tajski masaż pleców, głowy i twarzy może być wykonany w kilku wariantach obejmujących plecy, kark, głowę oraz twarz. Jego natychmiastowym efektem jest przyjemna lekkość ciała.

Cennik
Czas trwania 30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 90 140 190 240
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż pleców, głowy i twarzy w praktyce

Zapraszamy Państwa do salonu Tajskie Spa w Warszawie na masaż pleców, głowy i twarzy, który u nas wykonywany jest na materacu lub łóżku. Specjalnie dla Państwa przygotowane zostaną spodnie, które należy założyć przed masażem, pozostawiając górną część ciała odkrytą, bez bielizny.

Masażystka przed przystąpieniem do tajskiego masażu pleców, głowy i twarzy, który jest skoncentrowany na intensywnym nacisku punktowym, wykona masaż całego ciała. Tym samym rozgrzeje organizm, by przygotować go do intensywnej pracy.

Technika tajskiego masażu pleców, głowy i twarzy charakteryzuje się dużą zawartością elementów z shiatsu. Masaż z wykorzystaniem balsamu regeneruje mięśnie oraz skórę jeszcze przez kilka godzin po jego zakończeniu.

Tajski masaż pleców, głowy i twarzy pomaga:

  • usunąć napięcia mięśni,
  • zlikwidować stany zapalne mięśni,
  • zniwelować usztywnienia mięśni,
  • odstresować organizm,
  • poprawić koncentrację i myślenie,
  • wzmocnić cebulki włosów,
  • usunąć bóle głowy i stany migrenowe.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.