Masaż olejkowy (aromaterapia)

Zapraszamy Państwa do warszawskiej sieci salonów Tajskie Spa na masaż olejkowy będący relaksującą i łagodniejszą formą masażu tajskiego. Jeśli preferują Państwo rozluźniające i delikatne techniki, zachęcamy do poddania się temu rodzajowi masażu.

Zbawienna, odżywcza moc olejków wmasowywanych w skórę powoduje jej regenerację i dogłębne odżywienie. Cały organizm zostanie skutecznie odprężony i zrelaksowany.

Pomożemy zatopić się Państwu w czystej relaksacji i przyjemności odprężenia, którym sprzyjają rytmiczne, powolne ruchy masażystki.

Masaż jest tak przyjemny, że wiele osób zasypia podczas jego trwania, co wzmaga poczucie odprężenia i wypoczynku. Doskonały wieczorem, tuż przed nocnym odpoczynkiem.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340
Kup teraz w naszym sklepie!

Masaż olejkowy (aromaterapia) w praktyce

Zapraszamy Państwa do Tajskiego Spa i zachęcamy do skorzystania z relaksacyjnej mocy masażu olejkowego, który w naszych salonach wykonywany jest na łóżku lub – na wyraźne życzenie Klienta – na materacu. Zaleca się przykrycie ciała ręcznikiem.

Aby zadbać o wysoki standard naszych usług, w pokoju będzie dla Państwa przygotowana jednorazowa bielizna.

Masaż przebiega rytmicznie i powoli – masażystka wykonuje wolne ruchy przedramieniem z optymalnym, dostosowanym do potrzeb Klienta, uciskiem.

Odżywcza moc zastosowanych olejków wygładza skórę i regeneruje ją, dlatego po odbytym masażu zalecamy Państwu jedynie wytarcie ciała ręcznikiem.

Masaż olejkowy pomaga:

  • zregenerować przemęczony i wycieńczony organizm,
  • usunąć nadmiar wody zgromadzonej w ciele,
  • zlikwidować stres,
  • pobudzić siły witalne,
  • usprawnić krążenie krwi,
  • usunąć toksyny z organizmu,
  • zlikwidować napięcie mięśni.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.