Tajski masaż stóp (refleksologia)

Zachęcamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty salonów Tajskie Spa w Warszawie. Wśród wielu technik, jakie wykonujemy, proponujemy Państwu tajski masaż stóp, będący masażem częściowym organizmu.

Jeśli cierpią Państwo na syndrom „ciężkich stóp”, masaż ten z pewnością okaże się doskonałym wyborem. Pomoże również w problemach spowodowanych zastojem limfy w organizmie.

Szczególnie polecany jest paniom noszącym szpilki i buty na wysokim obcasie, które narażone są na częste spięcia łydek i stóp; ich następstwem są stany zapalne nóg. Znane jest dobroczynne działanie tajskiego masażu stóp na cały organizm – stymuluje on bowiem zakończenia nerwowe zlokalizowane w stopach.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 140 190 240
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż stóp (refleksologia) w praktyce

Tajski masaż stóp wykonywany jest na materacu, łóżku lub na fotelu do masażu, a Klient ubrany jest w specjalną odzież.

W naszym salonie, dbając o wysoki komfort Klientów, masażystka w pierwszej kolejności umyje Państwa stopy, osuszy je, a następnie wetrze w nie olejek i balsam. Następnie rozpocznie masaż tej partii ciała, przechodząc do górnej części nóg.

W tajskim masażu stóp wykorzystujemy także refleksologię, wówczas technika ta przybiera intensywniejszą formę – masażystka naciska zakończenia nerwowe w stopach przy użyciu samych dłoni lub specjalnych patyczków.

Tajski masaż stóp pomaga:

  • zlikwidować napięcia mięśni nóg i stóp,
  • usunąć zastoje limfy oraz wody w organizmie,
  • zlikwidować uczucie „ciężkich nóg”,
  • poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych (poprzez uciskanie zakończeń nerwowych).

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.