Tajski rytuał odżywczy na stopy

Zachęcamy Państwa także do skorzystania z tajskiego rytuału odżywczego na stopy, które każdego dnia są obciążane i narażane na liczne uszkodzenia. Ingerujące czynniki zewnętrzne doprowadzają do przesuszenia, zrogowacenia, a nawet pęknięcia skóry stóp. W Tajskim Spa w Warszawie kompleksowo zajmiemy się Państwa kondycją, wykonując wybrane przez Państwa tajskie masaże wspomagające regenerację organizmu.

Tajski rytuał odżywczy na stopy obejmuje:

  • peeling,
  • nałożenie maski,
  • masaż właściwy.

Dzięki wykonywanemu u nas rytuałowi Państwa stopy odzyskają gładkość, będą odpowiednio odżywione i pozbawione zrogowaceń.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min.
Cena w PLN 200 270
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski rytuał odżywczy na stopy w praktyce

W pierwszej kolejności masażystka umyje Państwa stopy w wodzie z olejkiem lawendowym, a następnie wykona peeling stóp i nóg. Po osuszeniu na jedną stopę nałoży odżywczą maskę, po czym zawinie ją w folię i ręcznik. Następnie przystąpi do wykonania rytuału na drugiej stopie i nodze. Zabieg kończy wmasowanie w stopy odpowiednio dobranego kremu.

Dla zapewnienia Państwu wygody masaż wykonujemy na łóżku, w pozycji leżącej; konieczne jest przebranie się w przygotowane przez nas dla Państwa ubranie.

Tajski rytuał odżywczy na stopy pomaga:

  • wygładzić i odżywić skórę stóp,
  • usunąć powstałe zrogowacenia i zregenerować paznokcie,
  • dogłębnie zrelaksować i przywrócić uczucie lekkości stopom oraz całym nogom.

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.