Często zadawane pytania


Czy mogę płacić kartą kredytową/płatniczą?
Oczywiście, wszystkie nasze salony przyjmują każdy popularny rodzaj kart płatniczych i kredytowych (m.in. VISA, Mastercard, American Express, Diners Club i inne).

Od jakiego zabiegu należy zacząć przygodę z tajskimi masażami?
Naszym nowym klientom zawsze sugerujemy, aby rozpoczęli swoją przygodę z masażami tajskimi od 90-minutowego masażu olejkowego. Dłuższa sesja pozwala naszym masażystkom na dokładne rozmasowanie całego ciała i ewentualną koncentrację na obszarach wymagających większej uwagi. Masaż olejkowy jest delikatniejszy od tradycyjnego i pozwala na łagodne przygotowanie ciała na masaż tradycyjny.

Kto wykonuje masaże? Czy masaże wykonywane są przez tajskie masażystki?
Tak, w naszej firmie zatrudniamy tylko masażystki (nie zatrudniamy masażystów) z Tajlandii z wieloletnim doświadczeniem i najważniejszymi certyfikatami, które wydawane są tylko przez tajskie instytuty masażu. Przed przystąpieniem do pracy w naszych salonach każda z masażystek przechodzi test kwalifikujący, weryfikujący prawdziwy poziom umiejętności.

Czy powinnam/powinienem ubrać się na masaż w jakiś szczególny sposób?
Nie jest to potrzebne. Masaż odbywa się w dostarczanym przez nas stroju składającym się z luźnych bawełnianych spodni i koszulki.

Czy masaż tajski to masaż relaksacyjny czy leczniczy?
Masaż tajski to masaż relaksacyjno-energetyzujący. Jednak można go stosować wspomagająco w rehabilitacji.

Czego oczekiwać po masażu tajskim?
Po masażu tajskim można oczekiwać dużego zastrzyku energii i uczucia relaksu. Masaż odbywa się na stole lub materacu do masażu. Stanowi on swoisty rytuał, rozpoczyna się od obmycia stóp gorącym ręcznikiem (w ten sposób masażystka okazuje szacunek swojemu gościowi), modlitwy za jego dobrą karmę, a następnie rozpoczyna się właściwy masaż. Więcej informacji można przeczytać w sekcji masaże.

Czy wizytę należy zarezerwować wcześniej?
Tak – nasze salony cieszą się dużą popularnością, co wiąże się z potrzebą wcześniejszej rezerwacji wizyty. Dla 100% pewności prosimy o kontakt 2 - 3 dni przed planowanym masażem.

Czy jest możliwość skorzystania z masażu w innym miejscu niż salony Tajskie Spa?
Niestety nie. Obecnie wykonujemy masaż tylko na miejscu w naszych salonach, ale wciąż tworzymy nowe salony, żeby było do nas jak najbliżej.

Czy są jakieś przeciwwskazania do masażu?
Najbardziej istotnymi przeciwwskazaniami do masażu są: nowotwory, choroby serca i układu krążenia, złamania i świeże zrosty, ciąża i menstruacja, choroby skóry: grzybica, łuszczyca, stany zapalne. Prosimy o poinformowanie nas o ewentualnym występowaniu powyższych dolegliwości przed rozpoczęciem masażu.

Czy dwugodzinny mocny masaż klasyczny dla początkującego to dobry wybór?
Nie, bo można przecenić swoje możliwości.