Tajski masaż stemplami ziołowymi

Jeśli dokuczają Państwu stany zapalne organizmu, zachęcamy do skorzystania z mocy tajskiego masażu stemplami ziołowym, który jest jednym z wielu masaży wykonywanych w Tajskim Spa w Warszawie.

Masaż ten pomocny jest w likwidacji silnego bólu, zwłaszcza pleców, jak również w stanach wyczerpania organizmu. Zniweluje stres i pomoże Państwu odpocząć oraz zrelaksować się.

W tej technice wykorzystywane są ciepłe torebki z tajskimi ziołami, które masażystka nakłada na plecy osoby masowanej – odczuwane ciepło działa rozluźniająco i skutecznie uśmierza ból. Ta forma relaksu doskonała jest także – na przykład – na jesienną chandrę oraz w każdej, codziennej sytuacji, kiedy organizm potrzebuje skutecznego rozgrzania.

Cennik
Czas trwania 60 min. 90 min. 120 min.
Cena w PLN 200 270 340
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski masaż stemplami ziołowymi w praktyce

W salonach Tajskie Spa dbamy o komfort i wygodę Klientów na każdym etapie Państwa obecności u nas. Dlatego zawsze przygotowujemy jednorazową bieliznę, którą należy założyć przed masażem.

Pierwszym etapem, przygotowującym ciało do masażu z wykorzystaniem ziołowych stempli, będzie klasyczny masaż tajski, po którym zostaną Państwo poproszeni o rozebranie się do bielizny jednorazowej.

Dopiero gdy ciało będzie rozgrzane i rozciągnięte, masażystka przyłoży rozgrzane stemple ziołowe, a następnie zdecydowanymi, szybkimi ruchami rozmasuje wydzielane przez nie olejki.

Tajski masaż stemplami ziołowymi pomaga:

  • usunąć zmęczenie,
  • zregenerować siły witalne,
  • usunąć napięcia mięśni,
  • odtruć organizm,
  • usunąć wolne rodniki i odmłodzić skórę ciała,
  • pobudzić przemianę materii.

Zapraszamy.

Obejrzyj jak wygląda nasz masaż

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.