Tajski rytuał odmładzający na twarz, szyję i dekolt

Zachęcamy Państwa do skorzystania z rytuałów proponowanych w salonach Tajskie Spa w Warszawie. Pomożemy Państwu odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu, która na skutek stresu, zmęczenia czy upływających lat traci swoją sprężystość i młodzieńczy wygląd.

Tajski rytuał odmładzający na twarz, szyję i dekolt pomoże skórze odzyskać młodość i witalność, poprawi jej koloryt i stopień napięcia. Dzięki niemu znikną wszelkie opuchlizny, a zmarszczki ulegną spłyceniu. Podczas rytuału masażystka wykonuje peeling twarzy, szyi i dekoltu, następnie nakłada maseczkę, po czym przystępuje do masowania wyżej wymienionych partii ciała.

W salonach Tajskie Spa zatrudniamy wyłącznie doskonale wykształcone masażystki z długoletnim doświadczeniem, które krok po kroku, precyzyjnie wykonują każdy wybrany przez Państwa masaż czy rytuał.

Cennik
Czas trwania 60 min.
Cena w PLN 200
Kup teraz w naszym sklepie!

Tajski rytuał odmładzający na twarz, szyję i dekolt w praktyce

Wykonując tajski rytuał odmładzający na twarz, szyję i dekolt, masażystka w pierwszej kolejności zmywa makijaż, oczyszcza skórę, a następnie nakłada peeling, po czym dokładnie go wmasowuje. Po oczyszczeniu skóry przechodzi do masażu twarzy, szyi i dekoltu, co powoduje odprężenie zmęczonego ciała. Następnie nakłada na twarz, szyję i dekolt tajską maseczkę ziołową, odżywiając, oczyszczając i regenerując skórę. Ostatnim etapem rytuału jest usunięcie nałożonej maski, dokładne zmycie pielęgnowanych partii ciała i nałożenie odpowiedniego (dobranego do rodzaju skóry) kremu.

Dla Państwa wygody i pełnego relaksu masaż wykonujemy na łóżku w pozycji leżącej; ubranie musi zostać zdjęte, a dekolt odsłonięty.

Tajski rytuał odmładzający na twarz, szyję i dekolt pomaga:

  • odmłodzić skórę i spłycić zmarszczki,
  • usunąć zanieczyszczenia i zastoje limfy,
  • napiąć skórę oraz ją ujędrnić,
  • odprężyć organizm i zniwelować stres.

Nie możesz się zdecydować, który masaż wybrać? Sprawdź jeden z naszych pozostałych zabiegów.